Szukaj

Zbrojenie na przebicieSchöck Bole®

Zbrojenie na przebicie Schöck Bole®: Przeciwko przebiciu przy stropach płaskich
Zbrojenie na przebicie Schöck Bole®: Przeciwko przebiciu przy stropach płaskich

Punktowo podparty strop płaski daje w budownictwie przemysłowym, biurowym i mieszkaniowym wiele korzyści, ponieważ zwiększa swobodę tworzenia przestrzeni użytkowej. Dowolność planowania, rozmieszczenia ścian działowych, niewielkie nakłady na izolację akustyczną i zbrojenie, a także łatwe wykończenie pod stropem i pełne wykorzystanie wysokości użytkowej kondygnacji - to niezaprzeczalne atuty tego rodzaju konstrukcji.

Zbrojenie na przebicie gotowe do montażu

Krytyczny dla takiej konstrukcji problem przebicia daje się rozwiązać w sposób oszczędny i pewny za pomocą zbrojenia Schöck Bole®. Produkt posiada aprobatę europejską orza znak CE co powoduje, że można go stosować na terenie całej europy.

Aby wykonywać szybko i efektywnie wymiarowanie zbrojenia na przebicie mogą Państwo skorzystać z programu obliczeniowego.

Wszytskie typy Schöck Bole® pozwalają na  prosty i oszczędzający czas montaż na placu budowy. Bole®-U nadaje się do montażu przed wykonaniem zbrojenia, Bole®-O montuje się po ułożeniu górnej warstwy zbrojenia.  Bole®-F znajdują zastosowanie w stropach „filigran” wykonywanych w zakładzie prefabrykacji. Dzięki ich modularnej budowie oraz regulowanej listwie dystansowej idelanie nadają się do zautomatyzowanej produkcji.

Wszystkie typy Bole® są dostarczane w stanie gotowym do montażu i stanowią pewne rozwiązanie problemów związanych z przebiciem, występujących przy płaskich stropach.

BIL_MA_Kowalczyk--Maciej-2017_16z9_FHD.jpg

Czy macie Państwo pytania lub chcielibyście zasięgnąć indywidualnej porady?

Dział techniczny

Telefon: (0-22) 533 19 17

Faks: (0-22) 533 19 19

E-mail: technika@schock.pl

Do pobrania

Program obliczeniowy

Program obliczeniowy Schöck Bole®

Version 2.12.00
exe, 26,36 MB (24.02.2016)
Deklaracja właściwości użytkowych

Deklaracja właściwości użytkowych Schöck Bole®

pdf, 54,77 KB (25.04.2017)