Szukaj

Seminaria z firmą SchöckZapraszamy do udziału

Oferujemy naszym klientom szereg imprez, podczas których będą mogli uzyskać informacje na temat najnowszych trendów w technice budowlanej i fizyce budowli.

Seminaria: Na wielu forach, sympozjach i seminariach firma Schöck i jej doświadczeni specjaliści oferują najnowsze informacje na temat stanu techniki pochodzące z badań naukowych oraz z praktyki.

Targi: Informacji na temat nowości Schöck dowiedzą się Państwo na najważniejszych targach międzynarodowych.

Nasi specjaliści są otwarci na Państwa propozycje i dialog z Państwem. Proszę nie przepuścić takiej szansy. Państwa wiedza jest Państwa przewagą.

Targi

BIL_Logo_Gevel_2018_16z9_FHD.svg

GEVEL 2018

BIL_NEWS_ecobuild_16z9_FHD.jpg

Ecobuild 2018

Seminaria

W dniach 18 – 20 października w Polanicy Zdroju odbędzie się seminarium ArchiVIP 2017. Wydarzenie to jest adresowane do architektów, biur projektowych oraz inżynierów budownictwa. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia związane z projektowanie budynków użyteczności publicznej i osiedli mieszkaniowych, konstrukcją budowli, elementami architektury zewnętrznej i wewnętrznej budynków oraz ich kubaturą. Spotkanie umożliwi wymianę doświadczeń pomiędzy projektantami a producentami rozwiązań dla branży budowlanej.

Drugiego dnia konferencji – 19 października - odbędzie się prezentacja rozwiązań do izolacji akustycznej firmy Schöck prowadzona przez przedstawicieli firmy – Jarosława Bilewicza i Ireneusza Stachurę.

Podczas wydarzenia dostępna będzie również stoisko firmy Schöck, przy którym eksperci odpowiedzą na pytania dotyczące izolacji akustycznej i termicznej.

W dniach 16-17 listopada w Katowicach odbędzie się konferencja zatytułowana „Modernizacja starego budownictwa w Polsce”. W czasie trwania wydarzenia poruszone zostaną najważniejsze tematy związane z technicznym aspektem modernizacji obiektów budowlanych, faktycznymi możliwościami rynku oraz wyzwaniami w zakresie projektowania i realizacji.

W programie konferencji znajdą się zagadnienia dotyczące regulacji prawnych rynku izolacji, innowacyjnych rozwiązań na rynku izolacji, poprawy akustyki w obiektach użyteczności publicznej oraz poprawy efektywności energetycznej starych budynków.

Konferencja kierowana jest do projektantów, architektów, kadr naukowych, inwestorów oraz osób związanych z branżą izolacyjną. Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele środowisk naukowych, organizacji branżowych oraz firm z branży izolacyjnej.

W trakcie tego wydarzenia dostępna będzie ekspozycja wystawiennicza firmy Schöck oraz materiały dotyczące łączników termoizolacyjnych Isokorb. Do Państwa dyspozycji pozostanie również przedstawiciel firmy Schöck – Ireneusz Stachura.