Szukaj

Seminaria z firmą SchöckZapraszamy do udziału

Oferujemy naszym klientom szereg imprez, podczas których będą mogli uzyskać informacje na temat najnowszych trendów w technice budowlanej i fizyce budowli.

Seminaria: Na wielu forach, sympozjach i seminariach firma Schöck i jej doświadczeni specjaliści oferują najnowsze informacje na temat stanu techniki pochodzące z badań naukowych oraz z praktyki.

Targi: Informacji na temat nowości Schöck dowiedzą się Państwo na najważniejszych targach międzynarodowych.

Nasi specjaliści są otwarci na Państwa propozycje i dialog z Państwem. Proszę nie przepuścić takiej szansy. Państwa wiedza jest Państwa przewagą.

Seminaria

5 września w Hotelu Ilonn w Poznaniu odbędzie się seminarium „Nowoczesne rozwiązania balkonów i tarasów”. Jest ono adresowane do architektów, konstruktorów oraz firm z branży budowlanej. Tematyka konferencji będzie obejmowała kluczowe aspekty związane z rozwiązaniami konstrukcyjnymi odpowiadającymi standardom nowoczesnego budownictwa.

Podczas wydarzenia będą miały miejsce liczne pokazy oraz szkolenia przeprowadzone przez ekspertów w dziedzinie budownictwa. Jednym z punktów programu konferencji jest prezentacja rozwiązań firmy Schöck poprowadzona przez przedstawiciela firmy – Michała Krzyżaniaka. Dostępna będzie również ekspozycja wystawiennicza firmy.

Osoby chętne do wzięcia udziału w konferencji zapraszamy do zapisów pod adresem mailowym: michal.krzyzaniak@schock.pl

Dnia 20 września w Kielcach odbędzie się seminarium Architektura i Budownictwo. Wydarzenie to jest adresowane do architektów, biur projektowych oraz konstruktorów. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia związane z projektowaniem i konstrukcją budynków użyteczności publicznej oraz budynków przemysłowych. Poruszone zostaną zagadnienia związane z elementami architektury zewnętrznej, takimi jak dachy i stropodachy, zadaszenia, odwodnienia, elewacje, elementy nośne, systemy zamocowań, chemia budowlana, izolacje i hydroizolacje, oświetlenie architektoniczne, podjazdy i elementy małej architektury, hale i konstrukcje stalowe.

Podczas konferencji odbędzie się prezentacja rozwiązań firmy Schöck poprowadzona przez przedstawiciela firmy – Ireneusza Stachurę. Dostępna będzie również ekspozycja wystawiennicza firmy Schöck.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu. Zapisu można dokonać mailowo pod adresem: kielce@e-mgb.pl lub telefonicznie 664-787-055.

W dniach 18 – 20 października w Polanicy Zdroju odbędzie się seminarium ArchiVIP 2017. Wydarzenie to jest adresowane do architektów, biur projektowych oraz inżynierów budownictwa. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia związane z projektowanie budynków użyteczności publicznej i osiedli mieszkaniowych, konstrukcją budowli, elementami architektury zewnętrznej i wewnętrznej budynków oraz ich kubaturą. Spotkanie umożliwi wymianę doświadczeń pomiędzy projektantami a producentami rozwiązań dla branży budowlanej.

Drugiego dnia konferencji – 19 października - odbędzie się prezentacja rozwiązań do izolacji akustycznej firmy Schöck prowadzona przez przedstawicieli firmy – Jarosława Bilewicza i Ireneusza Stachurę.

Podczas wydarzenia dostępna będzie również stoisko firmy Schöck, przy którym eksperci odpowiedzą na pytania dotyczące izolacji akustycznej i termicznej.

BIL_MA_Lau--Lucyna-2017_16z9_FHD.jpg

Lucyna Lau

Telefon: (0-22) 533 19 22

Faks: (0-22) 533 19 19

E-mail: biuro@schock.pl