W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

50 lat Schöck. 50 lat innowacji.

News_50_Jahre_Schoeck_PL_470x260px_RGB_72
„Nigdy nie wolno zatrzymać się na dotychczasowych osiągnięciach" - ta maksyma założyciela firmy inżyniera budownictwa Eberharda Schöck jest fundamentem historii o sukcesie, który rozpoczął się 50 lat temu.

W kwietniu 1962 Eberhard Schöck założył firmę Schöck Bautrupp i działał jako przedsiębiorca budowlany w południowo-zachodnich Niemczech. Bazując na swym doświadczeniu budowlanym młody inżynier budownictwa opracował w kolejnych latach innowacyjne materiały budowlane i sprawił, że Schöck stał się nowoczesnych przedsiębiorstwem przemysłowym. Jego wynalazki służą racjonalizacji procesów budowlanych i podnoszą jakość budynków. Na ich czele jest Schöck Isokorb, który w roku 1983 zrewolucjonizował budownictwo i do dziś jest najlepszym rozwiązaniem stosowanym do termicznej izolacji balkonów. Wysokie wymagania zdefiniowane przez Eberharda Schöck są dla nas do dziś zobowiązaniem: innowacyjne produkty do izolacji cieplnej, ochrony akustycznej i materiały zbrojeniowe; stosowane w nowych budynkach i przy remontach; zawsze zgodnie z celem, którym jest dostarczenie klientom optymalnych rozwiązań produktowych, na całym świecie. Historię tą poznać można od połowy roku w Muzeum Schöck.