W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Cristal Mountain Resort Luksusowe apartamenty w Wiśle

BIL_NEWS_IMG_1_16z9_FHD.jpg
BIL_NEWS_IMG_2_16z9_FHD.jpg
BIL_NEWS_IMG_3_16z9_FHD.jpg
BIL_NEWS_IMG_4_16z9_FHD.jpg
Crystal Mountain Resort to 5-gwiazdkowy obiekt hotelowy zlokalizowany w Wiśle. Przy jego budowie użyto rozwiązań firmy Schöck.

Bliskość natury – gór i lasów – sprawiła, że hotel gwarantuje swoim gościom ciszę, spokój i niepowtarzalne widoki. Jednocześnie Crystal Mountain Resort usytuowany jest blisko centrum Wisły, zapewniając przyjezdnym rozrywkę oraz dostęp do licznych wyciągów narciarskich.

Projekt hotelu zakłada wykorzystanie materiałów najwyższej jakości, które zagwarantują komfort i wytrzymałość. Wykonany w nowoczesnym stylu budynek ma być wzbogacony o dużą ilość przeszkleń nadających bryle lekkości.

Inwestorem jest grupa Resorty Górskie, która we współpracy z pracownią architektoniczną Q2Studio stworzyła kompleks zlokalizowany na wysokości 560 m n.p.m. Projektanci zdecydowali się na wykorzystanie w trakcie budowy materiałów firmy Schöck. Firma dostarczyła na plac budowy 1878 metrów bieżących łączników Isokorb® typu K oraz Q. Rozwiązania firmy Schöck zapewniają izolację termiczną na najwyższym poziomie, chroniąc konstrukcję przed powstawaniem mostków cieplnych, a tym samym – zwiększoną utratą ciepła.