W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Inwestycja Angelstradom zaprojektowana z Schöck Isokorb®

BIL_NEWS_gardens_16z9_FHD.jpg
Inwestycja Angelstradom zaprojektowana z najwyższymi standardami wygody z użyciem Schöck Isokorb®T typu K oraz Dorn LD

Eleganckie osiedle z unikatowymi apartamentami powstaje w scenerii eleganckich i bogato zdobionych kamienic przy ulicy Stradomskiej w Krakowie. Unikatowe apartamenty łączą w sobie wyjątkową atmosferę Starego Miasta z nowoczesnością i komfortem.

Prestiż tej inwestycji polega nie tylko na wspaniałym jej umiejscowieniu zaledwie 150 m od Wawelu, ale również na bezpośrednim sąsiedztwie z przepięknym Ogrodem Księży Misjonarzy oraz hotelu Marriott z linii Autograph Collectio Angel Stradom. To wszystko sprawia, że pojęcie luksusu wynosi tą nieruchomość na wyższy poziom. Inwestycję realizuje deweloper Angel Poland Group. Cały projekt składa się z 133 nowych mieszkań w tym 9 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym.

Lokalizacja w Centrum przy jednoczesnym bezpośrednim otoczeniem natury pozwala mieszkańcom na wybór pomiędzy miejską aktywnością a relaksem. AngelStradom daje mieszkańcom przestrzeń do eleganckiego i pełnego możliwości życia. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne. Inwestycja Angel Stradom jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Jeśli prestiż to tylko z rozwiązaniami Schöck

Inwestycja AngelStradom, jak wiele innych prestiżowych inwestycji w całej Polsce, powstaje przy wykorzystaniu produktów firmy Schöck. Inwestor zdecydował się na zastosowanie kompleksowych, niezawodnych rozwiązań połączeń płyt balkonowych z konstrukcją budynku za pomocą łączników termoizolacyjnych Schöck Isokorb®T typu K. Takie rozwiązanie pozwala na redukcję strat ciepła przez mostek liniowy. Dodatkowym atutem jest możliwość rezygnacji z tradycyjnego ocieplania płyt balkonowych. Wykonane w ten sposób wykończenie płyt balkonowych jest trwalsze i charakteryzuje się większą estetyką. W budynku wykonano przeszło 1,0 km połączeń z użyciem łączników termoizolacyjnych Schöck Isokorb®T typu K o klasie odporności ogniowej REI 120. W dylatacjach płyt balkonowych zastosowano trzpienie dylatacyjne Schöck LD, które eliminują różnicę ugięć.

Krakowska Inwestycja Angelstradom to wyrafinowany minimalizm. Eleganckie wykończenie i materiały najwyższej jakości.