W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Lider Nowych Technologii Schöck Isokorb® XT

News_Zdjecie_470x260px_RGB_Newsseite
News_IK_KXT_frei_ret_470x260px_RGB_Newsseite
Firma Schöck Sp. z o.o. zdobyła tytuł Lidera Nowych Technologii 2012. Otrzymaliśmy wyróżnienie za łącznik termoizolacyjny do balkonów Schöck Isokorb® XT. Nagrody przyznawane są w ogólnopolskim programie przez ekspertów branży budowlanej.

Program Lider Nowych Technologii ma na celu wyłonienie firm wdrażających innowacyjne technologie i promujących nowoczesne budownictwo. Tytuł przyznaje Kapituła Programu, złożona ze specjalistów w dziedzinie budownictwa, pod przewodnictwem dr inż. Anety Matuszek.

Jury doceniło łącznik termoizolacyjny Schöck Isokorb® XT za nowoczesną konstrukcję oraz jego praktyczne właściwości.

Zdobyty tytuł jest dla nas bardzo ważny. Potwierdza on bowiem wysoką jakość i innowacyjność łącznika Isokorb® XT, który jest doceniany przez ekspertów w branży budowlanej.

Firma Schöck otrzymała nagrodę w kategorii budownictwo. Laureaci programu to przedsiębiorstwa prowadzące działalność w oparciu o innowacyjne rozwiązania oraz producenci wysokiej jakości, funkcjonalnych materiałów budowlanych.