W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Nowy design strony Schöck Nowa odsłona naszej witryny

BIL_HIGHLIGHT_160469_Pros_BAU Messe-Journal_PL_16z9_FHD.jpg
Kilka ostatnich miesięcy poświęciliśmy na prace nad odświeżeniem naszej strony internetowej.

Najbardziej zauważalną zmianą jest sposób nawigacji pomiędzy stronami. Klikanie jest już passé – teraz wszystko kręci się wokół przewijania i przesuwania. Oznacza to, że aktualnie strony są „dłuższe”, ale dzięki temu unikamy mozolnego klikania pomiędzy poszczególnymi podstronami. Z kolei nawigacja horyzontalna stanowi dodatkową pomoc oraz zapewnia lepszą orientację.

Aby usprawnić nawigację przeprojektowaliśmy zawarte na stronie informacje oraz dodaliśmy nowe treści. Wzorcowe przykłady oraz filmy wideo wyświetlają się teraz bezpośrednio w obszarze danego produktu. Dopracowane opcje pozwalają teraz na wyszukiwanie informacji aż do poziomu konkretnych typów produktów.

Dodatkowo, nasza nowa  Wyszukiwarka Produktów doprowadzi Państwa krok po kroku do właściwego rozwiązania dla wybranego zastosowania. Oczywiście możemy również kontynuować wyszukiwanie konkretnych produktów.

Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią oraz żywimy nadzieję, że odkrywanie naszej strony na nowo jest dla Państwa miłym doświadczeniem.