W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Od września 2020 roku Schöck wznawia cykl Webinariów

200165_Bbea_NEWS_Webinare_PL_16z9_FHD.jpg
Od września nowy cykl bezpłatych Webinariów z udziałem dr Leszka Dulaka - eksperta z Politechniki Śląskiej, dr n. tech. w zakresie akustyki budowlanej.

Od września 2020 roku firma Schöck wznawia bezpłatny cykl webinariów skierowanych do architektów, inżynierów budowlanych oraz inwestorów. Webinaria, które odbędą się w terminach : 10.09.20 i 24.09.20 dotyczyć będą tematyki związanej z akustyką budowlaną. Webinaria poprowadzi dr Leszek Dulak - ekspert z Politechniki Śląskiej, inżynier budowlany oraz doktor nauk technicznych w zakresie akustyki budowlanej. Konsultant akustyczny, specjalizujący się w akustyce budowlanej i środowiskowej, autor kilkudziesięciu artykułów i referatów z dziedziny akustyki.
Również autor szkoleń i ekspertyz z zakresu teoretycznego określenia izolacyjności pomiędzy pomieszczeniami w budynku oraz laboratoryjnych i terenowych badań izolacyjności akustycznej od dźwięków uderzeniowych i powietrznych.
Autor wielu ekspertyz teoretycznych oraz pomiarowych dot. ochrony akustycznej w budynkach mieszkalnych oraz użyteczności publicznej.
Ekspert w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju w zakresie zagadnień Akustyki Budowlanej.
Ekspert SNB w grupie roboczej GR8 realizującej II i III etap wdrażania koncepcji Mechanizmu Prekonsultacji warunków technicznych w zakresie wymagań ochrony przed hałasem i drganiami. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w naszych seminariach. Poniżej link do rejestracji https://www.schock.pl/pl/webinaria.