W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Schöck AG najlepsze półprocze w histrorii

BIL_NEWS_spotkanie_zarzadu_16z9_FHD.jpg
Doroczne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy odbyło się 16 lipca w Baden - Baden. Spółka odnotowała najlepszy wynik finansowy w historii firmy

W 2019 roku firma zrealizuje również rekordowe inwestycje za około 40 mln euro – będzie to rozbudowa zakładu produkcyjnego w Essen oraz nowego, pięciopiętrowego budynku siedziby firmy w Baden-Baden, który powstanie w standardzie domów pasywnych. W ramach tego projektu, powstanie kolejne 1000 m2 powierzchni produkcyjnej, biura dla 120 pracowników oraz centrum turystyczno-konferencyjne. Oprócz tego, w innych lokalizacjach Grupy Schöck powstaną nowe zakłady produkcyjne, a do oferty zostaną wdrożone nowe rozwiązania produktowe.

1 stycznia 2019 roku firma Schöck GmbH nabyła od szwajcarskiej firmy TEBETEC, wszystkie prawa do produkcji, patentów i marketingu dla produktu Alphadock. Dzięki temu wzbogaciła ofertę o nowe rozwiązania nośnych elementów izolacji cieplnej konstrukcji budynku.

- Możemy śmiało powiedzieć, że pierwsze sześć miesięcy 2019 roku było bardzo efektywne dla całej grupy Schöck. Jesteśmy przekonani, że obecne inwestycje oraz współpraca z naszymi długoletnimi partnerami i klientami pozwolą na dalszy, stabilny rozwój firmy. Po raz pierwszy w historii przekroczyliśmy barierę 1000 zatrudnionych pracowników. Co więcej, jesteśmy zadowoleni z obecnych sukcesów rynkowych we wszystkich krajach – zwłaszcza z działalności na rynku niemieckim, gdzie mamy za sobą najlepsze pierwsze półrocze w historii firmy poparte wzrostem sprzedaży o około 10% w porównaniu z rokiem poprzednim. To wszystko sprawia, że bardzo optymistycznie patrzymy na drugą połowę 2019, jak i dalszą przyszłość firmy. – podsumowuje Alfons Hörmann, Prezes Zarządu firmy Schöck.

więcej