W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Schöck Isokorb® do balkonów prefabrykowanych

BIL_NEWS_DSC2283_16z9_FHD.jpg
BIL_NEWS_DSC2610_16z9_FHD.jpg
BIL_NEWS_DSC2584_16z9_FHD.jpg
BIL_NEWS_DSC2661_16z9_FHD.jpg
BIL_NEWS_DSC2723_16z9_FHD.jpg
W połowie października przedstawiciele firmy Schöck dostarczyli łączniki termoizolacyjne Isokorb® na budowę inwestycji Wileńska-Solidarności.

Łącznik Schöck Isokorb® gwarantuje zupełnie nowe możliwości realizacji prac budowlanych – czego przykładem jest ich wykorzystanie w płytach balkonów prefabrykowanych inwestycji Wileńska-Solidarności. Niezwłocznie po wykonaniu płyty balkonowe zostały dostarczone na plac budowy i przymocowane do bryły budynku. Efektem sprawnej pracy doświadczonych specjalistów zarówno ze strony klienta, jak i strony firmy Schöck było stworzenie gotowych balkonów bez zbędnego magazynowania komponentów. Dzięki tym działaniom znacznie skrócono czas pracy przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości działań.

Rozwiązania Schöck Isokorb® wyróżniają nie tylko wyjątkowe parametry techniczne, ale także łatwość montażu – również w przypadku balkonów prefabrykowanych. Co ważne, doświadczeni pracownicy firmy Schöck są dostępni na wszystkich etapach budowy - od pomysłu architekta, przez doradztwo techniczne, oraz pomoc przy montażu – jak w przypadku inwestycji Wileńska-Solidarności.