W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Schöck Isokorb® typ K oraz Dorn typ LD Apartamenty - Bliska Wola Tower

BIL_NEWS_IMG1_16z9_FHD.jpg
BIL_NEWS_IMG2_16z9_FHD.jpg
BIL_NEWS_IMG3_16z9_FHD.jpg
Nowoczesny wieżowiec, który powstaje w lewobrzeżnej części Warszawy zaskakuje rozmachem i oryginalnym kształtem bryły.

To jeden z najwyższych i najbardziej spektakularnych obiektów w mieście.Nowoczesny wieżowiec, który powstaje w lewobrzeżnej części Warszawy zaskakuje rozmachem i oryginalnym kształtem bryły. Jest to jeden najwyższych i najbardziej spektakularnych obiektów w mieście.

Wola należy do najatrakcyjniejszych dzielnic stolicy ze względu na swoje położenie. Gwarantuje bardzo dobry dojazd do każdej część miasta, jak i szeroką infrastrukturę oraz rozwojowy charakter samej okolicy.

Bliska Wola Tower jest częścią osiedla Bliska Wola. Nowy, niemalże stumetrowy wysokościowiec to idealna oferta dla inwestorów, jak i osób chcących oglądać stolicę z innej perspektywy.

Nieruchomość wyróżnia szklana elewacja z panoramicznymi przeszkleniami oraz zabudowane balkony nawet na najwyższych piętrach budynku. Stanowi ona flagową inwestycję J.W. Construction Holding SA., która zdecydowała się na wykorzystanie w projekcie rozwiązań firmy Schöck. Wykonawcy zamontowali łącznie 621 trzpieni do wykonywania szczelin dylatacyjnych Dorn typ LD oraz 4 832 łączników termoizolacyjnych Isokorb® typ K do izolacji balkonów wspornikowych.