W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Schöck mobilnie Strona mobilna już dostępna

News_Mobile_Webseite_470x260px_RGB_Newsseite
Wszystkie treści z www.schock.pl są teraz zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych.

Dzięki mobilnej stronie internetowej w każdym momencie będzie można uzyskać odpowiednie wsparcie techniczne, kontakt do naszych pracowników oraz niezbędne informacje o produktach również w podróży czy drodze do biura.
Uproszczona nawigacja w nowoczesnym designie oraz szybkie łącza na stronie głównej pozwolą na sprawny i wygodny dostęp do produktów, danych kontaktowych, detali technicznych, filmów oraz terminów seminariów. Podobnie jak na klasycznej stronie internetowej można przeglądać liczne dokumenty za pomocą aplikacji Flashbook i w razie konieczności je pobrać.

Nowością jest przycisk typu "Call to action". Pozwala on na bezpośredni kontakt z wybranym pracownikiem. Dostęp do strony mobilnej możliwy jest poprzez adres http://m.schock.pl. Smartfony zostaną automatycznie przekierowane na dedykowaną stronę mobilną. W każdej chwili możliwa jest zmiana na klasyczną wersję strony internetowej.