W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Targi BAU 2019 Z firmą Schöck

Wizualizacja stoiska na targach BAU, hala A, stoisko nr 119, fot. Schöck

Wizualizacja stoiska na targach BAU, hala A, stoisko nr 119, fot. Schöck

Podczas przyszłorocznych targów BAU 2019 Schöck pokaże swój najnowszy produkt: Schöck Isolink® typ TA-S do termicznej izolacji ścian wentylowanych.

BAU to światowe targi architektury oraz materiałów i systemów stosowanych w budownictwie. Ich kolejna edycja odbędzie się w dniach 14-19 stycznia 2019 roku w Monachium. Schöck zaprasza do stoiska nr 119 w hali A1.

Stoisko Schöck to dwukondygnacyjny projekt łączący w sobie przestronną platformę komunikacyjną
ze znajdującą się pod nią prezentacją rozwiązań firmy. Różne wyspy tematyczne z aktywnymi
modelami pozwolą zwiedzającym zobaczyć, dotknąć, a nawet przetestować fizykę budynku, funkcje i
zastosowania rozwiązań na balkonach, elewacjach i schodach dostępne w ofercie firmy.

Najnowszy produkt - Schöck Isolink® typ TA-S - składa się z pręta Combar - pręta kompozytowego z włókna szklanego o bardzo niskiej przewodności cieplnej oraz śruby ze stali nierdzewnej. Nowe rozwiązanie posiada certyfikat dla domów pasywnych. System zapewnia niezawodną izolację termiczną i konstrukcję wolną od mostków termicznych. Nowy Isolink® rozszerza portfolio mocowań fasadowych firmy Schöck o nowy obszar. Izolacyjność cieplna nowego mocowania firmy Schöck jest około 200 razy lepsza niż w przypadku standardowych wsporników wykonanych z aluminium i 15 razy lepsza od wsporników wykonanych ze stali nierdzewnej. W bezpośrednim porównaniu z aluminiowymi wspornikami, Schöck Isolink® TA-S gwarantuje oszczędności na materiale izolacyjnym przy zachowaniu równej efektywnej wartości współczynnika U ściany rzędu 50%.

Na targach BAU 2019 Schöck zaprezentuje także nowy asortyment łączników Isokorb® oraz  nowe warianty połączeń i rozwiązania w zakresie ochrony przeciwpożarowej i izolacji akustycznej balkonów. Do rąk zwiedzających trafi również nowy podręcznik, który oferuje przegląd różnych możliwości projektowania balkonów. Stanowi on kompendium wiedzy o tym, jak zaplanować i wykonać wszystkie szczegóły, by balkony były bezpieczne oraz odpowiednio izolowane.

Schöck stawia na edukację. Kompleksowe portfolio oferowanych usług obejmuje również
stronę www z poradmi, praktyczne wykorzystanie obiektów BIM w planowaniu, a także usługi
doradcze dla projektantów i instalatorów. Specjaliści dostępni na stoisku podczas styczniowych
targów BAU 2019 podzielą się z gośćmi praktycznymi wskazówkami dotyczącymi instalacji rozwiązań
Schöck.