W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Targi BAU – cały świat budowlany Schöck także bierze w nich udział

News_120750_Messe_BAU_470x260px_RGB_Newsseite
Targi BAU odbywające się w dniach od 14 do 19 stycznia 2013 adresowane są do wszystkich tych, którzy projektują, budują i aranżują. Zapraszamy do odwiedzenia nas w hali A1, na stoisku 119.


Targi BAU 2013 są wiodącą światową imprezą targową w dziedzinie architektury, materiałów i systemów budowlanych, która odbędzie się w dniach od 14 do 19 stycznia 2013 na terenie nowych targów w Monachium w Niemczech.

Organizatorzy oczekują, iż w targach weźmie udział około 2 000 wystawców z ponad 40 krajów oraz około 240 000 zwiedzających z całego świata. Na powierzchni 180 000 m² zaprezentowane zostaną podczas targów BAU architektura, materiały i systemy do budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego i wykończenia wnętrz, zarówno w obszarze budowy nowych budynków, jak i remontów. Targi te gromadzą, w unikalny w światowej skali sposób, co dwa lata wiodące firmy branży z wszystkich specjalności budowlanych .

W targach BAU udział weźmie także 50 000 projektantów, co czyni je największymi na świecie targami specjalistycznymi dla architektów i inżynierów. Stanowią one ogromną platformę biznesową, nawiązywania kontaktów oraz wymiany informacji w obszarze budownictwa. Przyszłościowe tematy, jak budownictwo zrównoważone i energooszczędne, odgrywają dużą rolę we wszystkich obszarach wystawy.

Oczywiście także firma Schöck bierze udział w targach BAU 2013. Nośne elementy termoizolacyjne minimalizują mostki cieplne w najwyższym stopniu i pozwalają dzięki temu zapobiegać szkodom budowlanym, a projektantom pozwalają na optymalną swobodę projektowania. Także w obszarze łączników akustycznych klatek schodowych, techniki zbrojenia czy systemów balkonowych firma Schöck oferuje doskonałe rozwiązania.

Przekonaj się sam: Na targach BAU 2013 osobiście zobaczysz, usłyszysz i poczujesz zalety innowacyjnych rozwiązań budowlanych firmy Schöck. Zapraszamy do zapoznania się z produktami firmy Schöck - w pasjonujący i interaktywny sposób. Odkryjcie nowoczesny świat produktów Schöck.

Serdecznie zapraszamy do hali A1/ stoisko 119.