W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Webinaria Schöck zaprasza na szkolenia

200165_Bbea_NEWS_Webinare_PL_16z9_FHD.jpg
Do czasu wznowienia seminariów fizycznych – na czas pandemii, Schöck opracował cyfrową koncepcję szkoleń, aby niezawodnie przekazywać specjalistyczną wiedzę w formie seminariów internetowych.

Do czasu wznowienia seminariów w dotychczasowej formie – na czas pandemii, Schöck opracował cyfrową koncepcję szkoleń, aby niezawodnie przekazywać specjalistyczną wiedzę w formie seminariów internetowych i platformy e-learningowej.

Od dnia 30 kwietnia firma Schöck przenosi ofertę szkoleń dla architektów, inżynierów budowlanych i inwestorów do świata cyfrowego. Dostępne będę seminaria internetowe na tematy związane z izolacją termiczną, izolacją dźwięków uderzeniowych i akustyką.
Około 45-minutowe seminaria internetowe są bezpłatne, a każde z nich będzie przekazywało specjalną wiedzę dostosowaną do odpowiednich grup docelowych. Pierwsze seminarium odbędzie się już 30 kwietnia. Temat przewodni:,, Naprzeciw wymaganiom dot. oszczędności energii w budynkach - skuteczne eliminowanie mostków cieplnych”, które poprowadzi mgr inż. Ireneusz Stachura z firmy Schöck.

Platforma e-learningowa 

Oprócz webinariów jako dalszego szkolenia na żywo, Schöck tworzy obecnie platformę e-learningową. Przechowywane tam treści będą stale dostępne, dzięki czemu zainteresowane strony będą mogły uzyskać do nich dostęp w dowolnym momencie i niezależnie zdobyć potrzebne treści. Platforma e-learningowa będzie dostępna w maju.

Rejestracja