W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Wileńska Express Schöck Isokorb® T i Dorn LD

BIL_NEWS_Wilenska_Express_16z9_FHD.jpg
BIL_NEWS_smart_bez_logo_16z9_FHD.jpg
Na warszawskiej Pradze Północ powstaje nowa inwestycja francuskiego dewelopera z wykorzystaniem Schöck Isokorb® T typu K oraz Dorn LD

Inwestycja Wileńska Express idealnie wpisuje się w specyfikę okolicznej zróżnicowanej zabudowy. Idealne położenie w pobliżu Dworca Wileńskiego umożliwi przyszłym mieszkańcom niemalże ekspresowe dotarcie do centrum miasta lub innej części Warszawy. Inwestycja oferuje również rzadko spotykane na rynku apartamenty 3 - poziomowe o metrażach ponad 150 mkw. Mieszkania będą posiadały funkcjonalne rozkłady, które dają wiele możliwości aranżacyjnych. Szeroki wybór metraży dostosowany został do indywidualnych potrzeb klientów. W kompleksie trzech budynków znajdować się będzie 307 mieszkań. Głównie lokale typu studio i dwu pokojowe, a także większe trzy i czteropokojowe. Wszystkie mieszkania wyposażone będę w przestronne tarasy.

Wileńska Express z wykorzystaniem Schöck Isokorb®

W budynkach zastosowano łączniki Schöck Isokorb® T typu K do połączenia prefabrykowanych płyt balkonowych z konstrukcją budynku. Tego typu rozwiązania powodują, że montaż balkonów jest szybki i nie wymaga stosowania tradycyjnych szalunków budowlanych. W płytach balkonowych wbudowano również trzpienie dylatacyjne Schöck LD, które eliminują ,,klawiszowanie” sąsiadujących ze sobą balkonów. Klasa odporności ogniowej zastosowanych łączników Schöck Isokorb® T typu K to REI 120 a łączna ich długości to ok. 700m.

Projekt Wileńska Express to połączenie nowoczesnej formy oraz detalu zaczerpniętego z zabudowy historycznej Pragi. Mieszkania będą posiadały funkcjonalne rozkłady, które dają wiele możliwości aranżacyjnych. Szeroki wybór metraży dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klientów.