W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Złoto Architects’ Darling 2019 dla rozwiązań Schöck Isokorb®

BIL_HIGHLIGHT_IMG_6593_AD__19zu9_RGB_FHD_72.jpg
Architekci i projektanci po raz kolejny docenili produkty firmy Schöck w jednym z najpopularniejszych konkursów - Architects’ Darling 2019.

Łączniki Isokorb® otrzymały złotą nagrodę w kategorii „Balkony/Loggie/Tarasy”, srebrny tytuł otrzymało nowe rozwiązanie Schöck Isolink® w kategorii „Technika mocowań”, natomiast Isolink® TA-S został wyróżniony brązem w kategorii „Najlepsza innowacja produktowa”. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 7 listopada 2019 r. w Celle, w Dolnej Saksonii.

Niezależnie od tego czy rozważamy budowę czy generalny remont budynku, w którym planujemy termoizolację balkonu, nośny element izolacji termicznej Schöck Isokorb® jest najbardziej właściwym rozwiązaniem. Produkt dedykowany jest połączeniom żelbet- żelbet, stal -żelbet minimalizuje mostki termiczne. Ponad 2000 architektów i projektantów doceniło właściwości Schöck Isokorb® i wybrało to rozwiązanie jako numer jeden w kategorii balkony, loggie i tarasy.

Wynaleziony w 1983 roku łącznik Schöck Isokorb®, który niegdyś dedykowany był dla wspornikowych elementów żelbetowych, jest jednym z najbardziej energooszczędnych rozwiązań w dziedzinie izolacji termicznej. Pełna gama rodziny produktów Schöck Isokorb® zaspakaja różnorodne wymagania dotyczące termicznej separacji miejsc takich, jak balkony, attyki, strychy lub zadaszenia. Dzięki zastosowaniu łączników Isokorb mostki termiczne są zminimalizowane, a co za tym idzie - zredukowane są wynikające z ich powstawania uszkodzenia konstrukcji. Ponadto, nośny element termoizolacyjny Schöck Isokorb® wpisuje się w różne wymogi fizyki budowli i statyki, dzięki czemu zapewnia architektom pełną swobodę projektowania.

W konkursie Architects’ Darling 2019 poza złotym trofeum, rozwiązania Schöck zdobyły także srebro i brąz. Drugie miejsce w kategorii „Technika mocowań” zdaniem architektów i projektantów zajmuje Schöck Isolink®. Natomiast głosami jury Schöck Isolink® typ TA-S zajął trzecie miejsce w kategorii „Najlepsza innowacja produktowa”.

Produkty na które stawiają Architekci

Nagroda Architects’ Darling ufundowana jest przez Heinze Marktforschung. W tym roku odbyła się już dziewiąta edycja tego konkursu. Plebiscyt wyróżnia producentów i dostawców z branży budowlanej Zwycięzcy są wybierani corocznie między majem a wrześniem na bazie reprezentatywnej ankiety przeprowadzonej przez dostawcę usług informacyjnych Heinze. Oprócz nagród za produkty, jury przyznaje także nagrody ogólne za najlepszą stronę internetową, najlepszy obiekt referencyjny, najlepszą reklamę oraz nagrodę Cradle-To-Cradle Challenge za zrównoważony rozwój.