W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj
Zbrojenie na przebicie Schöck Bole®: Przeciwko przebiciu przy stropach płaskich

Schöck Bole®Zbrojenie na przebicie

Punktowo podparty strop płaski daje w budownictwie przemysłowym, biurowym i mieszkaniowym wiele korzyści, ponieważ zwiększa swobodę tworzenia przestrzeni użytkowej. Dowolność planowania, rozmieszczenia ścian działowych, niewielkie nakłady na izolację akustyczną i zbrojenie, a także łatwe wykończenie pod stropem i pełne wykorzystanie wysokości użytkowej kondygnacji - to niezaprzeczalne atuty tego rodzaju konstrukcji.

więcej

Zbrojenie na przebicie gotowe do montażu

Krytyczny dla takiej konstrukcji problem przebicia daje się rozwiązać w sposób oszczędny i pewny za pomocą zbrojenia Schöck Bole®. Produkt posiada aprobatę europejską orza znak CE co powoduje, że można go stosować na terenie całej europy.

Aby wykonywać szybko i efektywnie wymiarowanie zbrojenia na przebicie mogą Państwo skorzystać z programu obliczeniowego.

Wszytskie typy Schöck Bole® pozwalają na  prosty i oszczędzający czas montaż na placu budowy. Bole® typu U nadaje się do montażu przed wykonaniem zbrojenia, Bole® typu O montuje się po ułożeniu górnej warstwy zbrojenia. Bole® typu F znajdują zastosowanie w stropach „filigran” wykonywanych w zakładzie prefabrykacji. Dzięki ich modularnej budowie oraz regulowanej listwie dystansowej idelanie nadają się do zautomatyzowanej produkcji.

Wszystkie typy Bole® są dostarczane w stanie gotowym do montażu i stanowią pewne rozwiązanie problemów związanych z przebiciem, występujących przy płaskich stropach.

BIL_MA_Kowalczyk--Maciej-2017_16z9_FHD.jpg
Czy macie Państwo pytania lub chcielibyście zasięgnąć indywidualnej porady?

Dział techniczny

Telefon: (0-22) 533 19 17

Faks: (0-22) 533 19 19

E-mail: technika@schock.pl

Do pobrania
Program obliczeniowy
Program obliczeniowy Schöck Bole®
Version 2.13.09
exe, 24,70 MB (20.07.2018)
Deklaracja właściwości użytkowych
Deklaracja właściwości użytkowych Schöck Bole®
pdf, 64,90 KB (13.03.2019)