W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj
Schöck Combar® w obiektach energetycznych

Kiedy stal nie spełnia wymagań projektowychZbrojenie z włókien szklanych Schöck Combar®

Od dziesięcioleci w budownictwie stal jest najważniejszym materiałem do zbrojenia betonu. W środowisku agresywnym i elektromagnetycznym gdzie szczególnie stal narażona jest na działanie korozji, konstrukcje wykonane ze zwykłego żelbetu nie spełniają stawianych im wymogów. W takiej sytuacji Schöck Combar® otwiera przed nami całkowicie nowe możliwości.

więcej

Wyjątkowe właściwości

Przykładami zastosowania jest wykorzystanie właściwości tego elementu, jaką jest łatwe docinanie elementów przy budowie tuneli czy też neutralności elektromagnetycznej zbrojenia z włókien szklanych w stacjach transformatorowych lub placówkach badawczych. Ponadto odporność na korozję przy budowie części chodnikowych mostów oraz ścian odbojowych mostów należą do najkorzystniejszych cech zbrojenia z włókien szklanych. Przy tych i licznych innych zastosowaniach dzięki wykorzystaniu zbrojenia z włókien szklanych można uzyskać nowoczesne i opłacalne rozwiązania techniczne. 

BIL_MA_Kowalczyk--Maciej-2017_16z9_FHD.jpg
Czy macie Państwo pytania lub chcielibyście zasięgnąć indywidualnej porady?

Dział techniczny

Telefon: (0-22) 533 19 17

Faks: (0-22) 533 19 19

E-mail: technika@schock.pl

Schöck Combar® - test uderzeniowy