W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Impresja

Schöck Sp. z o. o.
Zakład produkcyjny i siedziba firmy: ul. Przejazdowa 99, 43-100 Tychy

Tel.: +48 32 789 98 12

Biuro handlowe: ul. Jana Olbrachta 94, 01-102 Warszawa

Tel.: +48 22 533 19 16
Email: biuro@schock.pl

Zarząd: Thomas Stürzl, Dr. Harald Braasch, Janusz Kumor
NIP: PL 646 280 41 09
Regon: 240 781 342
Kapitał zakładowy: 1.250.000 PLN
KRS: 0000291675, Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach - Wydział VIII Gospodarczy KRS

Macie Państwo pytania?

Dzwoniąc pod poniższe numery telefonów otrzymacie Państwo pomoc:

Marketing

Katalogi, informacje techniczne
Tel.: 0048/22/53319-22
E-Mail: biuro@schock.pl

Dział techniczny

Pytania w kwestii technicznej dotyczące produktów firmy Schöck
Tel.: 0048/22/53319-18/23/24
E-Mail: technika@schock.pl

Dział obsługi klienta

Składanie zamówień i zapytań cenowych
Tel.: 0048/22/53319-16/21
E-Mail: biuro@schock.pl

Ochrona danych

Z powagą podchodzimy do kwestii ochrony Państwa sfery prywatnej i chcemy, abyście Państwo czuli się na naszych stronach internetowych bezpiecznie. Dlatego Państwa dane osobowe zapisywane są tylko podczas ręcznego wprowadzania i wyłącznie do celów korespondencyjnych lub do celu określonego w oknie wprowadzania (np. ogłoszenie konkursu). Pliki cookies nie są stosowane.

Firma Schöck przetwarza dane osobowe przekazywane podczas odwiedzania jej stron internetowych zgodnie z obowiązującym prawem. Podejmowane przez nas organizacyjne i techniczne środki bezpieczeństwa mające na celu ochronę danych są cały czas ulepszane zgodnie ze standardami technicznymi.

Przekazywanie danych osobowych przez firmę Schöck osobom trzecim ma miejsce tylko wtedy, gdy dana osoba jednoznacznie wyraziła na to zgodę. Na żądanie możemy poinformować Państwa, możliwie jak najszybciej, zgodnie z obowiązującym prawem, czy i jakie Państwa dane są przez nas zapisane. Poza tym w każdej chwili mają Państwo możliwość usunięcia przechowywanych przez nas Państwa danych osobowych.

Należy pamiętać, że łącza na naszych stronach internetowych mogą prowadzić do innych stron, nie objętych niniejszą deklaracją ochrony danych osobowych.

Ochrona informacji

Informacje, które przekazujemy Państwu poprzez naszą stronę internetową zamieszczane są przez firmę Schöck Bauteile GmbH, podlegają ciągłej kontroli i bieżącej aktualizacji. Pomimo dokładnych i częstych kontroli, może się zdarzyć, że dane w międzyczasie uległy zmianie. Z tego względu nie ponosimy żadnej odpowiedzialności, ani nie gwarantujemy, że zamieszczone na naszych stronach internetowych dane są aktualne, pełne i poprawne. Odnoszące się do przyszłości informacje mogą być błędne i niepewne. Firma Schöck Bauteile GmbH odrzuca zobowiązania do aktualizacji informacji odnoszących się do przyszłości.

To samo dotyczy również innych stron internetowych, na które można się dostać poprzez łącze ze strony firmy Schöck. Zawartość stron internetowych, na które można się dostać poprzez łącze może ulec zmianie od momentu utworzenia połączenia. Firma Schöck nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość takich stron internetowych.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany lub uzupełnienia wszystkich informacji, umieszczonych na naszej stronie internetowej, bez wcześniejszego informowania.

Ochrona źródeł

Zawartość i budowa stron internetowych firmy Schöck podlega prawu autorskiemu i innym przepisom chroniącym własność prywatną. Powielanie informacji lub danych znajdujących się na tej stronie możliwe jest tylko po uzyskaniu uprzedniej zgody. Dla oferowanych w strefie pobierania programów obliczeniowych obowiązują dołączone umowy licencyjne.

 

Copyright Schöck Bauteile GmbH.