W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj
Aktualności
ILU_IL_Produktmotiv_Isolink_VHF_16z9_FHD.jpg
Nowość !
Schöck Isolink®
Kotwa fasadowa Schöck Isolink® typu TA-S otrzymała najwyższą klasyfikację phA+ przyznawaną przez Instytut Domów Pasywnych.
ILU_TR_Produktmotiv_Tronsole_16z9_FHD.jpg
Tronsole®
Izolacja akustyczna
Ciągła niebieska linia Schöck Tronsole® z aprobatą ITB zapewnia skuteczną ochronę przeciw dźwiękom uderzeniowym na klatkach schodowych.
BIL_PRESSE_PL_Wärmebrückenrechner_16z9_FHD.jpg
Nowy kalkulator - Schöck
Liniowych mostków cieplnych
Nowy kalkulator umożliwia profesjonalne obliczanie parametrów mostków cieplnych, w tym wartości liniowego współczynnika przenikania ciepła – PSI.
BIL_Ad_PRO_Alphadock_frei_16z9_FHD_neu.jpg
Schöck Alphadock®
Nowe łączniki
Łączniki Schöck Alphadock® redukują mostki termiczne przy połączeniach ścian żelbetowych z płytą stropową, zmniejszając przepływ energii cieplnej nawet o 90%.
Firma Schöck
Betriebsgelände Baden-Baden 2015_16z9_FHD.JPG

Schöck Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem Grupy Schöck, która prowadzi swoją działalność na całym świecie w ramach 14 spółek zatrudniających około 800 pracowników. Jej główna siedziba znajduje się w Baden-Baden. To tutaj ponad 50 lat temu rozpoczęła się historia sukcesu założyciela firmy i inżyniera budownictwa Eberharda...

więcej