W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj
BIL_NEWS_TA-HC_16z9_FHD.jpg

Schöck Isolink® typu TA-HC

Schöck Isolink® typu TA-HC jest zbrojeniem z włókna szklanego, oraz jednocześnie elementem łączącym i dystansowym do betonowych izolowanych ścian warstwowych. Isolink® typu TA-HC posiada ukośnie ścięte końcówki i dzięki temu pozostaje niewidoczna na powierzchni gotowej betonowej elewacji. Pręt ma ścięte końce i posiada ogranicznik głębokości montażu, który pozwala na właściwe umieszczenie go w warstwie betonowej ściany. Dzięki temu rozwiązaniu można zrealizować wysokiej jakości fasady betonowe.

 

więcej

Zostaje umieszczona w pozycji horyzontalnej (poziomej) w izolowanych ścianach warstwowych z podpartą ścianą elewacyjną. To właśnie stąd pochodzi jej nazwa - Isolink® typu TA-H. W przypadku ścian ze swobodnie wiszącą ścianą elewacyjną stosowana jest dodatkowo Isolink® typu TA-D.

Dzięki cylindrycznemu kształtowi kotwa z włókna szklanego daje się łatwo umieszczać bez konieczności troszczenia się o właściwe jej położenie.

Istotną rolę dla efektywności energetycznej ścian odgrywa przewodzenie cieplne elementów dystansowych oraz zbrojenia. Zaplanowane już na etapie przetargu elementy Schöck Isolink® zapewnią, że w obrębie ściany betonowej zostaną zastosowane właściwe materiały - po to, by uzyskać świetne współczynniki przenikania ciepła dla ściany.

Schöck Isolink® typu TA-H posiada certyfikat niemieckiego Instytutu Domów Pasywnych w kategorii kotew elewacyjnych.

BIL_MA_Kowalczyk--Maciej-2017_16z9_FHD.jpg
Czy macie Państwo pytania lub chcielibyście zasięgnąć indywidualnej porady?

Dział techniczny

Telefon: (0-22) 533 19 17

Faks: (0-22) 533 19 19

E-mail: technika@schock.pl