W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj
ILU_IL_Produktmotiv_Isolink_Betonfassade_16z9_FHD.jpg

Do betonowych izolowanych ścian warstwowychSchöck Isolink®

Schöck Isolink® stanowi efektywną energetycznie alternatywę w stosunku do elementów kratownicowych stosowanych zwyczajowo do łączenia betonowych płyt ścian warstwowych izolowanych od wewnątrz.

więcej

Ściany bez mostków cieplnych

Zbrojenie z włóka szklanego charakteryzuje się bardzo niewielkim współczynnikiem przewodnictwa ciepła. Schöck Isolink® poprawia właściwości termoizolacyjne betonowych izolowanych ścian warstwowych o 45% (przy porównaniu przewodności cieplnej).

Szeroki zakres zastosowań

Schöck Isolink® przejmuje wewnątrz ściany warstwowej równocześnie funkcje elementu łączącego oraz dystansowego pomiędzy ścianami betonowymi. Nadaje się zarówno do elewacji podpieranych jak i swobodnie wiszących i umożliwia wykonywanie wielkowymiarowych prefabrykatów betonowych z izolowanymi ścianami warstwowymi (do 6 x 12 m).

Łatwy montaż

Dzięki małym wymiarom i łatwemu montażowi kotwy te zwiększają opłacalność produkcji prefabrykowanych elementów betonowych. Schöck Isolink® można stosować z materiałami izolacyjnymi każdego rodzaju. Są one dla zakładów produkcji prefabrykatów oraz dla architektów przyszłościowym materiałem budowlanym wykorzystywanych do termicznego oddzielenia w elewacji.

Dla fasad domów pasywnych

Schöck Isolink® posiada certyfikat niemieckiego Instytutu Domów Pasywnych w kategorii kotew elewacyjnych.

BIL_MA_Kowalczyk--Maciej-2017_16z9_FHD.jpg
Czy macie Państwo pytania lub chcielibyście zasięgnąć indywidualnej porady?

Dział techniczny

Telefon: (0-22) 533 19 17

Faks: (0-22) 533 19 19

E-mail: technika@schock.pl

Filmy Schöck Isolink®
Zbrojenie i izolacja cieplna budynku

Zbrojenie betonowych, izolowanych ścian warstwowych to niezwykle istotna czynność w procesie budowy obiektów różnego przeznaczenia ‒ to właśnie zbrojenie minimalizuje ryzyko pękania betonu i powstania innych uszkodzeń mechanicznych. 

Warto więc postawić na rozwiązania, które nie zawodzą ‒ linia Schöck Isolink® to zbrojenia z włókna szklanego wyróżniające się trwałością, bezproblemowe w umieszczeniu w warstwie betonowej ściany i zapewniające doskonałe współczynniki przenikania ciepła dla ścian ‒ zapewnia to dobrą termoizolację budynku i pozwala na zminimalizowanie kosztów związanych z ogrzewaniem przestrzeni.

Linia zbrojeń Schöck Isolink® ‒ Isolink® typu TA-H, Isolink® typu TA-HC, Schöck Isolink® typu TA-D, Isolink® typu TA-DC posiadają certyfikat niemieckiego Instytutu Domów Pasywnych w kategorii kotew elewacyjnych.