W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Aura Towers prestiżowa inwestycja z zastosowaniem rozwiązań Schöck Isokorb® T oraz trzpieni dylatacyjnych Schöck LD

BIL_NEWS_03g_PL_16z9_FHD.jpg
Projekt tworzą trzy spektakularne budynki - dwa szesnastopiętrowe apartamentowce oraz jeden niższy, siedmiopiętrowy, o wyjątkowej formie przypominającej konstrukcję ułożoną z poprzesuwanych klocków. Planowane oddanie inwestycji do użytku w 3 kw. 2022 roku. W inwestycji wykorzystania rozwiązania firmy Schöck.

Nowoczesny Fordon oprócz dogodnej lokalizacji i stylowej architektury, to także technologia jutra. Mieszkania zostaną wyposażone w technologię smart home, która umożliwi zdalne sterowanie pracą domowych urządzeń, oświetlenia oraz ogrzewania za pomocą urządzenia mobilnego.

Doskonała lokalizacja komunikacyjna sprawia, że dojazd w wyznaczone miejsce nie stanowi żadnego problemu. W promieniu 500 m znajdziemy całą infrastrukturę niezbędną do stworzenia własnej przestrzeni życiowej. Pobliski Park Milenijny, tereny nadrzeczne oraz ścieżki rowerowe stworzą przyszłym mieszkańcom idealne warunki do rekreacji pieszej i rowerowej, będąc doskonałym sposobem na spędzenie wolnego czasu. W ofercie osiedla Aura Towers znajdziemy mieszkania o różnych rozkładach – od funkcjonalnych dwupokojowych po komfortowe czteropokojowe lokale idealne dla rodzin i osób ceniących przestrzeń. W jednym z budynków zaplanowane zostały apartamenty typu aparthotel z myślą o przeznaczeniu na wynajem krótkoterminowy.

Aura Towers z zastosowaniem rozwiązań Schöck Isokorb® T

Inwestor zdecydował się na zastosowanie najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku budowlanym nie tylko ekonomicznych ale przede wszystkim ekologicznych. W inwestycji zastosowano kompleksowe i niezawodne rozwiązanie – połączenie płyt balkonowych z konstrukcją budynku za pomocą łączników termoizolacyjnych Schöck Isokorb® T. Takie rozwiązanie zapewnia ciągłości izolacji i eliminację liniowych mostków cieplnych, co przekłada się na redukcję strat ciepła w budynku. Dodatkowo pozwala na rezygnację z kosztownego i pracochłonnego ocieplania płyt balkonowych i wykonywania wylewek. Rozwiązanie firmy Schöck gwarantuje wykonanie trwałych i estetycznych płyt balkonowych.

W trzech budynkach wbudowanych będzie ponad 600 mb łączników termoizolacyjnych Schöck Isokorb® T. Poszczególne prefabrykowane płyty balkonowe łączone będą trzpieniami dylatacyjnymi Schöck LD, które zabezpieczą je przed zjawiskiem klawiszowania.

Pobieranie
Aura Towers prestiżowa inwestycja z zastosowaniem rozwiązań Schöck Isokorb® T oraz trzpieni dylatacyjnych Schöck LD
pdf, 221,05 KB
Aura Towers prestiżowa inwestycja z zastosowaniem rozwiązań Schöck Isokorb® T oraz trzpieni dylatacyjnych Schöck LD
doc, 54,5 KB
Do pobrania - 72 dpi
jpg, 203,55 KB
Do pobrania - 300 dpi
jpg, 2,41 MB