W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Dom na Kurkowej - wrocławska inwestycja z zastosowaniem rozwiązań Schöck Isokorb® T typ K

BIL_NEWS_IK-T_16z9_FHD.jpg
Na wrocławskim Nadodrzu powstaje nowa inwestycja z zastosowaniem produktu Schöck Isokorb®T typ K. Wrocławska inwestycja to kolejny przykład na to, że inwestorzy stawiając na pewność i niezawodność, wybierają rozwiązania firmy Schöck.

Dom na Kurkowej jest kameralnym budynkiem wielorodzinnym o podwyższonym standardzie, ulokowanym na wrocławskim osiedlu Nadodrze. Okolica jest położona w pobliżu zabytkowych obiektów Wrocławia, dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta.

Inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum Wrocławia. Położona w artystycznej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy - Nadodrze 15 minut spacerem do rynku. Dostępne lokale mieszkalne już od 26 do 69 metrów kwadratowych powierzchni. Są to mieszkania typu studio oraz lokale dwu- i trzypokojowe. Wyposażone w balkony loggie oraz prywatne tarasy (na parterze). Dostępne są pakiety aranżacji wnętrz oraz wykończenia pod klucz. Sześciopiętrowy budynek jest stylistycznie dopasowany do zabudowy okolicy, wzniesiony z prostej bryły i utrzymany w stonowanej kolorystyce. W wykończeniach elewacji zastosowano cegłę dekoracyjną i kontrastujące metalowe balustrady balkonowe. Na parterze zaprojektowano trzy lokale handlowo-usługowe. Nadodrze to prężnie rozwijająca się część miasta, szczególnie lubiana przez osoby młode. Mieszkańcy znajdą tu sklepy, kafejki, restauracje, galerie oraz zielone skwery i parki. Niepowtarzalną atmosferę Nadodrza współtworzą pracownie sztuki, mody i designu. W pobliżu są także szkoły i przedszkola, punkty usługowe i placówki medyczne.

Jeśli pewność i niezawodność to tylko z rozwiązaniami firmy Schöck

Inwestor zdecydował się na zastosowanie kompleksowych, niezawodnych rozwiązań połączeń prefabrykowanych płyt balkonowych z konstrukcją budynku za pomocą łączników termoizolacyjnych Schöck Isokorb® T typ K. Tego typu rozwiązania powodują, że montaż balkonów jest szybki i nie wymaga stosowania tradycyjnych szalunków budowlanych. Dodatkowym atutem jest możliwość rezygnacji z tradycyjnego ocieplania płyt balkonowych. Wykonane w ten sposób wykończenie płyt balkonowych jest trwalsze i charakteryzuje się większą estetyką. W budynku wykonano ponad 300 m połączeń z użyciem łączników termoizolacyjnych Schöck Isokorb® T typ K o klasie odporności ogniowej REI 120.

Pobieranie
Do pobrania - 300 dpi
jpg, 591,74 KB
Do pobrania - 72 dpi
jpg, 67,63 KB
Dom na Kurkowej
pdf, 178,81 KB
Dom na Kurkowej
docx, 13,71 KB