W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Inwestycja Lea z zastosowaniem rozwiązań Schöck Isokorb® T

BIL_NEWS_lea_1_16z9_FHD.jpg

Inwestycja Lea 251 to dwa budynki w skład których wchodzi osiem apartamentów o podwyższonym standardzie zlokalizowanych w jednej z krakowskich dzielnic przy ul. Juliusza Lea zaledwie 4 km od centrum Krakowa. To ekskluzywne osiedle z apartamentami o dostępnych metrażach  od 75 do 166 m2 z dużą powierzchnią przeszkleń oraz wygodnymi tarasami. W inwestycji wykorzystano rozwiązania Schöck Isokorb® T.

Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych. Prestiż tej inwestycji polega na jej dogodnym umiejscowieniu. Wygodne i przestronne apartamenty, dają dużo możliwości aranżacyjnych. Zadbano także o architektoniczne zaprojektowanie małej architektury – droga wewnętrzna, brama wjazdowa, ogrodzenie osiedla, śmietnik oraz aranżacje przestrzeni zielonej. Całość w połączeniu z brakiem bezpośredniej zabudowy sąsiedzkiej tworzy bardzo przyjemny i kameralny nastrój. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Również bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji.

Inwestycja Lea – balkony z zastosowaniem łączników Schöck Isokorb® T

Inwestor zdecydował się na zastosowanie kompleksowych i niezawodnych rozwiązań czyli połączeń płyt balkonowych z konstrukcją budynku za pomocą łączników termoizolacyjnych Schöck Isokorb® T. Takie rozwiązanie pozwala na redukcję strat ciepła przez mostek liniowy. Dodatkowym atutem jest możliwość rezygnacji z tradycyjnego ocieplania płyt balkonowych. Wykonane w ten sposób wykończenie płyt balkonowych jest trwalsze i charakteryzuje się większą estetyką. W dwóch budynkach zostanie wbudowane przeszło 1,2 km połączeń z użyciem łączników termoizolacyjnych Schöck Isokorb® T o klasie odporności ogniowej REI 120. W dylatacjach płyt balkonowych zastosowano trzpienie dylatacyjne Schock LD, które eliminują klawiszowanie.

Pobieranie
Inwestycja Lea z zastosowaniem rozwiązań Schöck Isokorb® T
pdf, 244,21 KB
Inwestycja Lea z zastosowaniem rozwiązań Schöck Isokorb® T
doc, 61,5 KB
Do pobrania - 72 dpi
jpg, 177,05 KB
Do pobrania - 300 dpi
jpg, 1,57 MB