W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Inwestycja Pinea w Pobierowie – wakacyjne apartamenty z zastosowaniem rozwiązań Schöck Isokorb® T typu K i Q

Do pobrania - 72 dpi
Inwestycja Pinea to całoroczne, luksusowe apartamenty położone w pięknej bałtyckiej scenerii.

Pobierowo to idealne miejsce by zwolnić od miejskiego zgiełku i zabiegania.  Kameralnej miejscowości uroku dodaje porastający całe miasteczko sosnowy starodrzew oraz willowy charakter zabudowy. Plaże o naturalnej linii brzegowej, wypełnione drobnym bałtyckim piaskiem ciągną się tu po horyzont, zachęcając do długich spacerów brzegiem morza o każdej porze roku. Inwestycja Pinea  jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 175 nowych apartamentów. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Unikalne walory lokalizacji w połączeniu z całoroczną ofertą usługową oraz obecność w kompleksie hotelu sieci Hilton gwarantują wzrost wartości inwestycji w dłuższej perspektywie. W inwestycji wykorzystano rozwiązania firmy Schöck.

Inwestycja Pinea z zastosowaniem rozwiązań Schöck Isokorb® T typu K i Q

Balkony o wysięgu 2m, zostały zamontowane na dwóch krawędziach, za pomocą łączników termoizolacyjnych Schöck Isokorb® typu K – do połączeń wspornikowych, oraz typu Q. Pozwoliło to przede wszystkim na zminimalizowanie strat ciepła przez mostek liniowy jaki tworzą płyty balkonowe przy jednoczesnej rezygnacji z tradycyjnych warstw wykończeniowych. Dodatkowo zostały obniżone  koszty wykonawcze a  estetyka znacznie poprawiona   – płyty balkonowe wydają się lżejsze.

Wykonano łącznie ponad 1000mb połączenia żelbetowych płyt balkonowych ze stropem. Balkony o grubości 22cm prefabrykowane.

Klasa odporności ogniowej łączników REI120. Ekwiwalentny współczynnik przenikania ciepła dla przeważającej ilości łączników w połączeniu nie przekracza leq=0,11 W/(m∙K).

Pobieranie
Do pobrania - 300 dpi
jpg, 2,57 MB
Do pobrania - 72 dpi
jpg, 2,57 MB
Inwestycja Pinea w Pobierowie
doc, 51,5 KB
Inwestycja Pinea w Pobierowie
pdf, 229,02 KB