W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Inwestycja Sun Towers Świnoujście - mieszkania na najwyższym poziomie z zastosowaniem Schöck Isokorb® T typu K i Q.

BIL_NEWS_sun_tower_16z9_FHD.jpg

Sun Towers powstanie w bardzo korzystnej lokalizacji. Inwestycja położona jest w jednym z głównych ciągów komunikacyjnych Świnoujścia a zarazem na skraju dzielnicy mieszkalnej tuż przy pięknym Parku Chopina. Nieruchomość położona jest w niewielkiej odległości od centrum miasta oraz Świnoujskiej plaży. Zakończenie inwestycji przewidziane jest na pierwsze półrocze 2022 roku. W inwestycji zastosowano rozwiązania firmy Schöck. W ramach inwestycji powstaną dwa budynki podzielone na dwie grupy funkcjonalne. Parter to lokale przeznaczone na działalność gospodarczą, czyli handel i usługi, które pozwolą na zaspokojenie podstawowych potrzeb bez opuszczania miejsca zamieszkania. Pomiędzy 1 a 11 piętrem znajdować się będą mieszkania. Te najmniejsze jednopokojowe od 29 m², dwupokojowe od 32m², trzypokojowe od 54 m² oraz 5 pokojowe o powierzchni 95 m². Większość mieszkań z balkonem lub tarasem. W budynku znajdziemy dużą ilość przeszkleń z oknami szerokimi prawie na 3 m. Dla wszystkich mieszkańców przeznaczona będzie całodobowa obsługa recepcji. Mieszkania na wyższych piętrach będą posiadały oddzielne wejście oraz osobną windę VIP. Dla najbardziej wymagających klientów na najwyższym poziomie przygotowano 6 lokali typu Penthaus o powierzchni od 86 do 187 m², z wielkimi tarasami od 38 do 105 m².

Inwestycja Sun Towers - Świnoujście z zastosowaniem Schöck Isokorb® T typu K i Q.

W balkonach o skomplikowanym kształcie i znacznym (przekraczającym 3m) wysięgu zamontowano łączniki termoizolacyjne Schöck Isokorb® T typu K – do połączeń wspornikowych, oraz łączniki Schöck Isokorb® T typu Q. Pozwoliło to przede wszystkim na zminimalizowanie strat ciepła przez mostek liniowy jaki tworzą płyty balkonowe przy jednoczesnej rezygnacji z tradycyjnych warstw wykończeniowych. Dodatkowo obniżyło to koszty wykonawcze i poprawiło estetykę. Płyty balkonowe wydają się dużo lżejsze. Wykonano łącznie ponad 1000 mb połączeń żelbetowych płyt balkonowych ze stropem. Balkony o zmiennej wysokości 20 do 18 cm betonowano na budowie razem ze stropem. Klasa odporności ogniowej łączników wynosi REI120. Ekwiwalentny współczynnik przenikania ciepła dla przeważającej ilości łączników w połączeniu nie przekracza leq=0,11 W/(m∙K).

 

Pobieranie
Inwestycja Sun Towers Świnoujście
pdf, 213,62 KB
Inwestycja Sun Towers Świnoujście
docx, 14,04 KB
Do pobrania - 72 dpi
jpg, 177,92 KB
Do pobrania - 300 dpi
jpg, 1,40 MB