W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj
Warszawa

Nowa linia montażowa w tyskim zakładzie produkcyjnym firmy Schöck.

BIL_NEWS_1930_16z9_FHD.jpg
BIL_NEWS_1932_16z9_FHD.jpg
Rok po otwarciu zakładu produkcyjnego w Tychach powstała nowa linia montażowa Q, która jest najnowszą generacją tego typu stanowisk pracy w firmie Schöck.

W dniu 4 kwietnia 2019 roku w Tychach odbyło się oficjalne otwarcie nowego zakładu produkcyjnego firmy Schöck, wiodącego producenta elementów do izolacji termicznej balkonów oraz izolacji akustycznej klatek schodowych.

Zaledwie rok po otwarciu zakładu, firma Schöck może pochwalić się  nową linią montażową Q, która  jest najnowszą generacją tego typu stanowisk pracy. Nowa linia oznacza  bezpieczną, ergonomiczną i wygodną pracę operatora.   Umożliwia również produkcję takich typów jak Izolacja  d=120mm  QXT, QXT+QXT, QZXT, QPXT, QPXT+QPXT, QPZXT, ZXT oraz Izolacja d=80mm  Q, Q+Q, QZ, QP, QP+QP, QPZ, Z. Nowa Linia montażowa  zwiększyła również moce produkcyjne naszego zakładu w Tychach, dzięki czemu nawet przy większych ilościach zamówień nie powinno być problemów z ich realizacją w żądanym przez klienta  terminie.  Tyski zakład wytwarza rozwiązania, które trafiają m.in. na polski, niemiecki, austriacki i węgierski rynek. Produkty pochodzące z polskiej fabryki wykorzystywane są podczas budowy wielu prestiżowych obiektów w kraju i za granicą.

Schöck jest wiodącą, światową firmą, która oferuje rozwiązania w zakresie izolacji termicznej i akustycznej. Główną specjalnością firmy Schöck są rozwiązania dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego, które są dopasowane do wymogów poszczególnych międzynarodowych rynków.  Schöck Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem Grupy Schöck, która prowadzi swoją działalność na całym świecie w ramach 14 spółek zatrudniających około 1000 pracowników. Jej główna siedziba znajduje się w Baden-Baden. Firma posiada również swoje fabryki w Essen, Halle/Saale i na terenie Austrii, Węgier oraz w Tychach. Tyski zakład już od ponad 10 lat stanowi bardzo ważne ogniwo w łańcuchu logistycznym i produkcyjnym firmy Schöck.

Pobieranie
Do pobrania - 300 dpi
zip, 2,98 MB
Do pobrania - 72 dpi
zip, 471,79 KB
TYCHY LINIA MONTAŻOWA
doc, 50 KB
TYCHY LINIA MONTAŻOWA
pdf, 319,21 KB