W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Schöck Tronsole najwyżej oceniane przez konstruktorów

BIL_PRESSE_Preisverleihung_16z9_FHD.jpg

Przedstawiciele Schöck odebrali nagrodę „Stein im Brett“ w kategorii „Schody”. Od lewej: Jürgen Nauer, Inka Lamprecht (kierownik ds. marketingu), Albrecht Späth, Michael Schmitz (dyrektor zarządzający), Sven Hohmann (dyrektor zarządzający ibau), Hansjörg Beck, Per Heps (ibau), Fot.: Schöck

BIL_PRESSE_Stein im Brett 2017_16z9_FHD.jpg

Schöck otrzymał 1. nagrodę w konkursie „Stein im Brett“ w kategorii „Schody”, Fot.: Schöck

Schöck jest najlepiej ocenianą firmą w kategorii „Schody“ - jak wynika z badań rynkowych zainicjowanych przez niemiecki ibau. W rezultacie producent Schöck Tronsole odebrał nagrodę „Stein im Brett“.

W badaniach prowadzonych przez niemieckiego dostawcę informacji budowlanych ibau wzięło udział 2 466 konstruktorów, którzy na co dzień korzystają z usług i rozwiązań branżowych dostawców. Pod koniec 2016 roku zostali oni zapytani o ocenę jakości, cen oraz zalet produktów w wybranych kategoriach. Celem badań była analiza świadomości, preferencji oraz akceptacji poszczególnych marek na rynku budowlanym. Ocenie podlegało 297 producentów, których rozwiązania zostały podzielone na 26 kategorii. System izolacji akustycznej klatek schodowych Tronsole wyprzedził w swojej grupie siedmiu konkurentów i w efekcie zajął pierwsze miejsce w kategorii „Schody”, a tym samym otrzymał nagrodę „Stein im Brett“. Wyróżnienie to przyznawane jest przez fachowców, mających codzienny
kontakt z najnowszymi rozwiązaniami budowlanymi, co pozwala na obiektywną ocenę oferowanych na
rynku technologii.

System Tronsole od firmy Schöck składa się z sześciu gotowych do montażu produktów. Mocuje się je
bezpośrednio do schodów, eliminując tym samym ewentualne błędy montażowe. Elementy Schöck Tronsole skutecznie izolują akustycznie schody prefabrykowane i monolityczne, schody proste i zabiegowe oraz spoczniki stosowane na klatkach schodowych – głównie w budynkach wielorodzinnych. Wysoka jakość systemu sprawia, że rozwiązanie poprawia izolacyjność akustyczną od dźwięków uderzeniowych niemalże o 10 dB w porównaniu z rozwiązaniami standardowymi.

Tegoroczna, pierwsza odsłona konkursu ma zapoczątkować coroczną tradycję nagradzania producentów i marek z branży budowlanej w kilkudziesięciu kategoriach. Wybór konstruktorów świadczy o zaufaniu dla produktów Schöck oraz o wysokiej jakości oferowanych przez firmę rozwiązań do izolacji akustycznej klatek schodowych.

Pobieranie
Schöck Tronsole najwyżej oceniane przez konstruktorów
pdf, 731,07 KB
Schöck Tronsole najwyżej oceniane przez konstruktorów
docx, 12,92 KB
Do pobrania - 72 dpi
zip, 150,27 KB
Do pobrania - 300 dpi
zip, 1,20 MB