W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Schöck Tronsole® ze statuetką Top Builder 2016

topbuilder2016_2_72dpi.jpg
topbuilder2016_3_72dpi.jpg
topbuilder2016_4_72dpi.jpg
topbuilder2016_5_72dpi.jpg

Nowa generacja izolacji akustycznej firmy Schöck została wyróżniona w konkursie Top Builder 2016, który organizowany jest przez magazyny Builder. System produktów Tronsole® do izolacji klatek schodowych został doceniony przez Kapitułę konkursu za jakość oraz jego innowacyjność. Wręczenie statuetki miało miejsce podczas uroczystej Gali, która miała miejsce 10 grudnia br. w Warszawie.

Tegoroczna edycja konkursu Top Builder była już ósmą odsłoną jednego z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych konkursów branżowych na rynku. W konkursie, organizowanym przez miesięcznik Builder, doceniane są wysokiej jakości, nowoczesne materiały oraz rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne, a także sprzęt i urządzenia budowlane. Dodatkowo wyróżnia się najciekawsze obiekty budowlane i nowoczesne budowle inżynierskie. W gronie nagrodzonych produktów tegorocznej edycji konkursu znalazła się izolacja akustyczna Schöck Tronsole®, której nowa generacja została wprowadzona na rynek w tym roku. Sercem nowej odsłony produktu jest udoskonalona elastomerowa podpora z ulepszonym składem , z zoptymalizowaną oraz dostosowaną do potrzeb montażu formą. Modyfikacje te sprawiły, że ochrona akustyczna na klatce schodowej, w porównaniu z konwencjonalną podporą elastomerową, jest odczuwalnie lepsza, przynosząc poprawę wytłumienia rzędu ok. 10 dB.

Bardzo się cieszymy z otrzymanego wyróżnienia, które pokazuje że branża budowlana pozytywnie zareagowała na wprowadzoną przez nas nową generacje systemu izolacji akustycznej Tronsole®. W trakcie prac nad nią szczególną uwagę poświęciliśmy kwestiom prostego montażu oraz zapobieganiu powstawania mostków akustycznych, ponieważ już jeden niewielki mostek akustyczny może obniżyć skuteczność całej izolacji. Również trzykrotny wzrost sprzedaży łączników Tronsole® w porównaniu do roku ubiegłego wskazuje, że problem ochrony akustycznej budynków staje się coraz ważniejszą kwestią w kontekście projektowania budynków dla architektów i inwestorów – mówi Marek Jurkowski z Schöck.

Wyróżnienia w konkursie Top Builder przyznawane są przez Kapitułę złożoną z redakcji i Rady Programowej miesięcznika Builder, pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Leonarda Runkiewicza z Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, który jest przewodniczącym Rady Naukowej Instytutu Techniki Budowlanej.

Izolacja akustyczna Tronsole® jest kolejnym produktem z oferty Schöck, wyróżnionym przez jury konkursu Top Builder. Wcześniej nagroda ta została przyznana za elementy do zbrojeń specjalnych ComBAR® oraz łączniki termoizolacyjne do balkonów Isokorb® XT.

Pobieranie
Schoeck_Tronsole_ze_statuetk_Top_Builder_2016.pdf
pdf, 203,68 KB
Schoeck_Tronsole_ze_statuetk_Top_Builder_2016.txt.docx
docx, 19,48 KB
300dpi-231.zip
zip, 3,25 MB
72dpi-230.zip
zip, 528,59 KB