W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Nasze certyfikaty i nagrody

Kto stawia sobie cele i mierzy się z innymi, ten wzrasta i idzie do przodu. Z tego powodu otrzymijemy certifikaty i uczestniczymi w zawodach.

Nagrody
schock_tronsole_dyplom_16z9.jpg
Top Builder 2016 – Schöck Tronsole®

Znaczenie izolacji akustycznej w budynkach jest coraz większe. W związku z tym Jury konkursu Top Builder postanowiło wyróżnić nową generację produktów Schöck Tronsole®.

więcej

Produkt_Przyjazny_2014_16z9.jpg
Produkt Przyjazny 2014 – Schöck Novomur®

Bloczki termoizolacyjne Schöck Novomur® zostały nagrodzone tytułem Produkt Przyjazny dla Mojego Domu 2014. Novomur® ogranicza ucieczkę ciepła i chroni dom przed wilgocią.

więcej

Certyfikat Lider Nowych Technologii-2013_16z9.jpg
Liderem Nowych Technologii 2013 – Schöck Isokorb® XT

Łącznik termoizolacyjny do balkonów Isokorb® XT po raz kolejny zyskał uznanie jury konkursu Lider Nowych Technologii. Kapituła również w 2013 r. doceniła energooszczędność i nowatorską konstrukcję rozwiązania. Lider Nowych Technologii to ogólnopolski program, którego celem jest wyróżnienie przedsiębiorstw stosujących innowacyjne rozwiązania i producentów funkcjonalnych materiałów wysokiej jakości. Nagrody przyznawane są przez jury złożone ze specjalistów budowlanych pod przewodnictwem dr inż. Anety Matuszek.

BIL_NEWS_TopBuilder2013_16z9_FHD.jpg
Top Builder 2013 – Schöck Combar®

Element do zbrojeń specjalnych Combar® został wyróżniony w konkursie Top Builder 2013. Tytuł przyznano za innowacyjność opracowanego rozwiązania i różnorodność jego zastosowań.

Konkurs Top Builder prowadzony jest nieprzerwanie od sześciu lat i ma na celu wyłonienie nowoczesnych produktów, których zastosowanie pozwala skrócić czas budowy i ograniczyć negatywny wpływ na środowisko. Za taki właśnie produkt uznane zostało zbrojenie Combar®.

certBFR2012 schock_16z9.jpg
Budowlana Firma Roku 2012 – Schöck Sp. z o.o.

Jako lider w dziedzinie produkcji energooszczędnych rozwiązań dla budownictwa, zostaliśmy nagrodzeni w konkursie Budowlana Firma Roku.

Konkurs Budowlana Firma Roku ma na celu wyłonienie przedsiębiorstw o ugruntowanej pozycji na rynku i wyróżniających się na tle konkurencji. O przyznaniu tytułu decyduje Rada Programowa miesięcznika Builder pod przewodnictwem profesora Kazimierza Szulborskiego z Politechniki Warszawskiej. Jury bierze pod uwagę innowacyjność firm i dopasowanie oferty do potrzeb współczesnego budownictwa.

Produkt_Przyjazny_2014_16z9.jpg
Produkt Przyjazny dla Mojego Domu 2012 – Schöck Isokorb®

Termoizolacyjny łącznik balkonowy Isokorb® otrzymał tytuł „Produkt Przyjazny dla Mojego Domu 2012". Jury konkursu doceniło innowacyjność rozwiązania, które redukując mostki termiczne w obrębie balkonów, zapobiega ucieczce ciepła z pomieszczeń i gwarantuje niskie rachunki za ogrzewanie.

Certyfikat Lider Nowych Technologii_16z9.jpg
Liderem Nowych Technologii 2012– Schöck Isokorb® XT

Firma Schöck Sp. z o.o. zdobyła tytuł Lidera Nowych Technologii 2012. Otrzymaliśmy wyróżnienie za łącznik termoizolacyjny do balkonów Schöck Isokorb® XT. Nagrody przyznawane są w ogólnopolskim programie przez ekspertów branży budowlanej.

Innovacja Roku 2012-Schöck Isokorb XT_16z9.jpg
Innowacja Roku 2012– Schöck Isokorb® XT

Firma Schöck została laureatem konkursu Innowacja Roku 2012. Tytuł został przyznany za łącznik termoizolacyjny do balkonów Isokorb® XT. Program Innowacja Roku prowadzony jest pod patronatem Polskiej Akademii Nauk.

Celem konkursu jest promocja innowacyjnej myśli technologicznej oraz umożliwienie rozwoju przedsiębiorstwom stosującym nowoczesne rozwiązania. Innowacja Roku to program kierowany do wszystkich firm, instytucji i organizacji prowadzących działalność na rynku polskim.

Merytoryczny patronat nad konkursem objął Wydział Nauk Technicznych Polskiej Akademii Nauk. Wszystkie zgłoszone produkty i technologie poddawane są wnikliwej ocenie. Jury doceniło łącznik Isokorb® XT za wysokie parametry termoizolacyjne oraz korzyści jakie niesie jego zastosowanie w budownictwie.

Top Builder 2011– Isokorb XT_16z9.jpg
Top Builder 2011– Schöck Isokorb® XT

Schöck Isokorb® XT zdobył prestiżową nagrodę TopBuilder 2011. Wyróżnienie zostało przyznane przez grono ekspertów, którzy docenili innowacyjność rozwiązania firmy Schöck i jego energooszczędne właściwości. Celem konkursu TopBuilder jest wyłonienie najbardziej nowatorskich rozwiązań w polskim budownictwie.

Zakładka z certyfikatami
EPD_16z9_FHD.jpg
Deklaracje środowiskowe wyrobów budowlanych (EPD)

Na ile budynek jest przyjazny dla otoczenia można ocenić obliczając wskaźnik środowiskowy dla każdego jego elementu budowlanego. Tak zwane deklaracje środowiskowe wyrobów budowlanych, w skrócie EPD (Environmental Product Declaration), dostarczają podstawowych danych dla ekologicznej oceny budynku. Pozwalają one na ocenę cyklu życia produktu, opisując szczegółowo jego wpływ na środowisko naturalne od produkcji przez użytkowanie, aż po jego utylizację. Firma Schöck otrzymała EPD dla Isokorb® XT typu K-M6-V1, udostępniając ten certyfikat architektom, projektantom i inwestorom. Deklaracja środowiskowa wyrobów budowlanych została sporządzona prze Instytut Budownictwa i Środowiska (IBU).

BIL_NEWS_ISO9001_16z9_FHD.jpg
ISO 9001

Europejski certyfikat ISO 9001 potwierdza wysoką jakość produktów i usług świadczonych przez firmę Schöck. Dla potwierdzenia osiąganej wysokiej jakości produktów, procesów oraz usług dokonano w całym przedsiębiorstwie udokumentowania i sprawdzenia struktury i przebiegu procesów. Wszystkie procesy stosowane w naszej firmie mają być powtarzalne, identyfikowalne oraz wymierne. Naszym celem nadrzędnym, dla którego sporządzono dokumentację wszystkich procesów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne, było wyraźne zwiększenie zadowolenia naszych klientów, partnerów i pracowników.

Certyfikat do pobrania