W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj
Gdańsk, PL

Albatross Towers

BIL_REF_PL-Danzig-Albatross Towers-Bild2_16z9.jpg

Obiekty referencyjne Schöck Isokorb® T: Albatross Towers, Fot. ROBYG Development

BIL_REF_PL-Danzig-Albatross Towers-Bild1_16z9_FHD.jpg

Obiekty referencyjne Schöck Isokorb® T: Albatross Towers, Fot. ROBYG Development

BIL_REF_PL-Danzig-Albatross Towers-Bild3_16z9.jpg

Obiekty referencyjne Schöck Isokorb® T: Albatross Towers, Fot. ROBYG Development

ALBATROSS TOWERS to zespół pięciu 17-piętrowych wież, z których roztacza się niesamowity widok wprost na Zatokę Gdańską. Osiedle mieści się w samym sercu Przymorza, które znajduje się na granicy tętniącego życiem centrum miasta, jak i spokojnych plaż.

Osiedle jest przykładem architektury utylitarnej. Głównym założeniem projektantów było stworzenie budynków, które w najlepszy możliwy sposób będą służyć ich mieszkańcom. Wysoka funkcjonalność obiektu oraz nienaganny design sprawiły, że ALBATROSS TOWERS znalazł się na mapie najbardziej pożądanych gdańskich nieruchomości. Szeroki dostęp do otaczającej infrastruktury oraz bliska odległość do morza czyni inwestycję atrakcyjną dla osób w każdym wieku.

ALBATROSS TOWERS wyróżnia dbałość o każdy szczegół. Budynki powstały w oparciu o rozwiązania wyznaczające zupełnie nowy standard na rynku nieruchomości, tworząc przyjazne mieszkańcom, inteligentne mieszkania. Dzięki technologii SMART HOUSE możliwe jest zdalne sterowanie małym i dużym AGD, oświetleniem, urządzeniami elektrycznymi oraz systemem bezpieczeństwa. Korzystanie z uroków inteligentnych mieszkań wpływa nie tylko na wygodę, ale również na koszty utrzymania.
W dbałości o komfort życia mieszkańców, twórcy ALBATROSS TOWERS zdecydowali się na użycie łączników termoizolacyjnych Schöck Isokorb® T typu K z modułem HTE, czyli łożyskiem oporowym z bardzo wytrzymałego betonu zbrojonego mikrowłóknami stalowymi, jest nośnym elementem izolacji cieplnej dla balkonów wspornikowych. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe było stworzenie komfortowych i dobrze zaizolowanych balkonów oraz logii.