W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj
Gdynia, PL

Portova

Obiekty referencyjne Schöck Tronsole®: Portova, fot. Invest Komfort

Obiekty referencyjne Schöck Tronsole®: Portova, fot. Invest Komfort

Portova to inwestycja, która będzie powiewem świeżości i elegancji w gdyńskim Śródmieściu. Obok wyeksponowania walorów współczesnej architektury, dla dewelopera – firmy Invest Komfort - równie ważne było zapewnienie spokoju przyszłym mieszkańcom. Portova to 271 mieszkań, z których te na wyższych kondygnacjach będą zapewniać domownikom zapierające dech w piersiach widoki na morze i gdyńskie wybrzeże.

Na parterze zlokalizowane będą lokale użytkowe, ale architekci zadbali również o obecność zieleni na osiedlu. Prywatne ogródki i przestronny, wewnętrzny dziedziniec to tylko niektóre z rozwiązań przestrzeni do wypoczynku. Portova powstanie u zbiegu ulic Węglowej, Wendy i Portowej, zaledwie 15 minut od plaży.  Na 200 m2 zaaranżowano przestrzeń, z której aktywnie będą mogli korzystać mieszkańcy. Sala fitness, sauny, bilard – to tylko niektóre z udogodnień.  Na szczycie 17-piętrowej dominanty architekci zaaranżowali zewnętrzny taras, z którego będą rozpościerały się widoki na panoramę Gdyni.

Dodatkowo każde z mieszkań zostało wzmocnione wyjątkową izolacją akustyczną, która pozwoli cieszyć się komfortem we własnych czterech ścianach. Z myślą o przyszłych mieszkańcach, projektanci zabezpieczyli klatki schodowe przed przenoszeniem niepożądanych hałasów do wnętrz. Skuteczna izolacja akustyczna została wykonana przy pomocy kompletnych systemów Schöck Tronsole. Podczas prac budowlanych wykorzystano 471 sztuk  tego rozwiązania. 

Szczegółowe informacje zawiera komunikat prasowy.