W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Seminaria z firmą SchöckZapraszamy do udziału

Oferujemy naszym klientom szereg imprez, podczas których będą mogli uzyskać informacje na temat najnowszych trendów w technice budowlanej i fizyce budowli.

Seminaria: Na wielu forach, sympozjach i seminariach firma Schöck i jej doświadczeni specjaliści oferują najnowsze informacje na temat stanu techniki pochodzące z badań naukowych oraz z praktyki.

Targi: Informacji na temat nowości Schöck dowiedzą się Państwo na najważniejszych targach międzynarodowych.

Nasi specjaliści są otwarci na Państwa propozycje i dialog z Państwem. Proszę nie przepuścić takiej szansy. Państwa wiedza jest Państwa przewagą.

Targi
LOG_Arch_zona_16z9
ARCHZONA, Vilnius, Litwa
Seminaria

Wydarzenie skierowane jest do architektów, konstruktorów, projektantów, biur projektowych, inżynierów budownictwa oraz inwestorów instytucjonalnych. W gronie prelegentów znajdzie się również przedstawiciel firmy Schöck – Ireneusz Stachura. Jego wystąpienie poświęcone będzie produktowi Schöck Tronsole® oraz towarzyszącej mu tematyce nowej jakości w izolacyjności akustycznej obiektów budowlanych, a także rozwiązaniom Schöck Isokorb® i eliminowaniu mostków cieplnych w budynkach. Podczas konferencji dostępna będzie również ekspozycja wystawiennicza Schöck.

Terminy
08.10.2019 Sopot
09.10.2019 Toruń
10.10.2019 Łódź
Kontakt

Schöck Sp. z o. o.

Telefon: (0-22) 533 1916

Faks: (0-22) 533 1919

E-mail: biuro@schock.pl