W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj

Seminaria z firmą SchöckZapraszamy do udziału

Oferujemy naszym klientom szereg imprez, podczas których będą mogli uzyskać informacje na temat najnowszych trendów w technice budowlanej i fizyce budowli.

Seminaria: Na wielu forach, sympozjach i seminariach firma Schöck i jej doświadczeni specjaliści oferują najnowsze informacje na temat stanu techniki pochodzące z badań naukowych oraz z praktyki.

Targi: Informacji na temat nowości Schöck dowiedzą się Państwo na najważniejszych targach międzynarodowych.

Nasi specjaliści są otwarci na Państwa propozycje i dialog z Państwem. Proszę nie przepuścić takiej szansy. Państwa wiedza jest Państwa przewagą.

Targi
BIL_NEWS_futurebuild_16z9_FHD.JPG
Futurebuild
Seminaria

4 grudnia we Wrocławiu odbędzie się konferencja INNOWACYJNY DOM, podczas której prezentowane będą innowacyjne rozwiązania technologiczne i materiałowe w zakresie budownictwa i wykończenia domów inteligentnych oraz zintegrowanych systemów zarządzania bezpieczeństwem i multimediami. Spotkania skierowane są do architektów, wykonawców, inwestorów oraz deweloperów.

Podczas konferencji będziemy mogli wysłuchać prelekcji przedstawiciela firmy Schöck – Jarosława Bilewicza. Jego wystąpienie poświęcone będzie innowacyjnym izolacjom akustycznym i termicznym w budynkach. Podczas konferencji będzie dostępna ekspozycja wystawiennicza firmy Schöck.

Kontakt

Schöck Sp. z o. o.

Telefon: (0-22) 533 1916

Faks: (0-22) 533 1919

E-mail: biuro@schock.pl