W celu zapewnienia użytkownikom maksymalnej wygody, strona  Schöck wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony zgadzasz się z warunkami polityki prywatności.

Szukaj
ILU_ASE-Produktmotiv_16z9_FHD.jpg

Części betonowe w idealnej ramieElementy szalunkowe Schöck Signo®

W celu podniesienia jakości w budownictwie prefabrykowanym firma Schöck opracowała element szalunkowy Signo® dla stropów typu "filigran". Stosowany jest jako element betonowy elewacyjny, odznaczający się płaską powierzchnią i optycznie idealną jakością, bez nierówności i zagłębień, np. boczne krawędzie płyt balkonowych, ościeża drzwi lub okien. 

więcej

Dzięki prostemu montażowi jest on łatwy w stosowaniu i przyczynia się do obniżenia kosztów. Elementy szalunkowe Signo® są dostępne w rozmiarach: wysokość od 7 do 40 cm i długość 2,70 m. Należy je jedynie dociąć na odpowiednią długość prosto lub na ukos dopasowując do krawędzi. Są one wykonane z betonu ze zbrojeniem rozproszonym i odznaczają się wysoką wytrzymałością. Przenikanie mleczka cementowego przez element szalunkowy uniemożliwia listwa uszczelniająca. Dzięki różnorodnym złączkom możliwe jest proste i szybkie zespalanie pojedynczych elementów na stole produkcyjnym.

BIL_MA_Kowalczyk--Maciej-2017_16z9_FHD.jpg
Czy macie Państwo pytania lub chcielibyście zasięgnąć indywidualnej porady?

Dział techniczny

Telefon: (0-22) 533 19 17

Faks: (0-22) 533 19 19

E-mail: technika@schock.pl

Aktualności
Signo_16z9.jpg
ASE zmienia nazwę
Element szalunkowy Schöck Signo®
Zmiana dotyczy nie tylko nazwy. Signo® to również nowa receptura, która dzięki nowej technologii produkcji staje się unikalnym elementem szalunkowym.